Leden gemeenteraad

Home > Bestuur > Leden gemeenteraad

Leden gemeenteraad

De gemeenteraad vormt het algemeen bestuur van de gemeente en bepaalt het beleid van de gemeente. De raad neemt alle belangrijke beslissingen over de verdeling van de subsidies, de totstandkoming van allerlei voorzieningen, de hoogte van de tarieven van belastingen, de aanleg van nieuwe bedrijventerreinen of woonwijken etc. Daarnaast controleert de gemeenteraad het beleid van het college van burgemeester en wethouders.

De gemeenteraad in Staphorst bestaat uit 17 leden, verdeeld over 5 politieke partijen. De gemeenteraad wordt om de 4 jaar rechtstreeks door de inwoners van de gemeente gekozen. De vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar.

Samenstelling gemeenteraad:

drs. T.C. Segers MBA

T.C. Segers MBA
contactgegevens en taken drs. T.C. Segers MBA
FunctieBurgemeester
AdresBakkerslaan 14
7955 AD  IJhorst
Telefoonnummer(0522) 46 74 00
E-mailadrestc.segers@staphorst.nl
Websitehttp://www.twitter.com/tcsegers
Taken
  • Algemeen bestuur
  • Wettelijke taken - integriteit en rechtsbescherming
  • Intergemeentelijke en regionale samenwerking
  • Openbare orde en veiligheid
  • Personeel en organisatie
  • Cultuur
  • Burgerparticipatie
  • Evenementen

L. Randsdorp

L. Randsdorp
contactgegevens en taken L. Randsdorp
FunctieGriffier
Telefoonnummer(747) 100
E-mailadresl.randsdorp@staphorst.nl

E. Hattem

E. Hattem
contactgegevens en taken E. Hattem
FunctieFractievoorzitter
AdresLeijendwarsweg 5a
7951 ND  Staphorst
Telefoonnummer(0522) 46 45 88
E-mailadrese.hattem@staphorst.nl
Politieke partijSGP

H. Troost

H. Troost
contactgegevens en taken H. Troost
FunctieRaadslid
AdresIndustrieweg 25
7951 CX  Staphorst
Telefoonnummer(0522) 46 19 00
E-mailadresh.troost@staphorst.nl
Politieke partijSGP

R. Slager

R. Slager
contactgegevens en taken R. Slager
FunctieRaadslid
AdresGemeenteweg 291
7951 PA  Staphorst
Telefoonnummer(0522) 46 54 41
E-mailadresr.slager@staphorst.nl
Politieke partijSGP

H. Kin

H. Kin
contactgegevens en taken H. Kin
FunctieRaadslid
AdresPlevier 6
7951 VE  Staphorst
Telefoonnummer06 - 10 26 73 58
E-mailadresh.kin@staphorst.nl
Politieke partijSGP

J. Slager

J. Slager
contactgegevens en taken J. Slager
FunctieRaadslid
AdresWittenerf 1
7951 JR  Staphorst
Telefoonnummer(0522) 46 51 71
E-mailadresjan.slager@staphorst.nl
Politieke partijSGP

J.C. Bos

J.C. Bos
contactgegevens en taken J.C. Bos
FunctieFractievoorzitter
AdresStaphorster Kerkweg 4
7951 JS  Staphorst
Telefoonnummer06 - 25 10 70 70
E-mailadresjc.bos@staphorst.nl
Politieke partijChristenUnie

K. Lier

K. Lier
contactgegevens en taken K. Lier
FunctieRaadslid
AdresWilgenlaan 32
7954 EG  Rouveen
Telefoonnummer(0522) 46 10 40
E-mailadresk.lier@staphorst.nl
Politieke partijChristenUnie

L. Hoeve

L. Hoeve
contactgegevens en taken L. Hoeve
FunctieRaadslid
AdresRozenlaan 8
7954 EM  Rouveen
Telefoonnummer06 - 22 48 38 94
E-mailadresl.hoeve@staphorst.nl
Politieke partijChristenUnie

M. Troost

M. Troost
contactgegevens en taken M. Troost
FunctieRaadslid
AdresBoekweitveld 21
7951 XD  Staphorst
Telefoonnummer06 - 11 27 15 19
E-mailadresm.troost@staphorst.nl
Politieke partijChristenUnie

A. Schra

A. Schra
contactgegevens en taken A. Schra
FunctieRaadslid
AdresOude Rijksweg 415
7954 GH  Rouveen
Telefoonnummer06 - 41 55 91 11
E-mailadresa.schra@staphorst.nl
Politieke partijChristenUnie

J. Spiker

J. Spiker
contactgegevens en taken J. Spiker
FunctieFractievoorzitter
AdresSchemperserf 107
7951 JP  Staphorst
Telefoonnummer(0522) 46 17 81 / 06-13340066
E-mailadresj.spiker@staphorst.nl
Politieke partijCDA

H. Brinkman

H. Brinkman
contactgegevens en taken H. Brinkman
FunctieRaadslid
AdresIndustrieweg 20a
7951 CX  Staphorst
Telefoonnummer(0522) 46 83 18 / 06-13745099
E-mailadresh.brinkman@staphorst.nl
Politieke partijCDA

mr. G.G. Compagner

G.G. Compagner
contactgegevens en taken mr. G.G. Compagner
FunctieRaadslid
AdresEbbinge Wubbenlaan 10
7951 AB  Staphorst
Telefoonnummer06 - 23 39 72 96
E-mailadresgg.compagner@staphorst.nl
Politieke partijCDA

H. Courtz

H. Courtz
contactgegevens en taken H. Courtz
FunctieRaadslid
AdresHazelaarlaan 8
7954 ED  Rouveen
Telefoonnummer(0522) 29 16 24
E-mailadresh.courtz@staphorst.nl
Politieke partijCDA

A. Stegeman

A. Stegeman
contactgegevens en taken A. Stegeman
FunctieFractievoorzitter
AdresKamperfoeliestraat 16
7955 AH  IJhorst
Telefoonnummer(0522) 44 28 50
E-mailadresa.stegeman@staphorst.nl
Politieke partijGemeentebelangen

F. de Wee

F. de Wee
contactgegevens en taken F. de Wee
FunctieRaadslid
AdresBoekweitveld 10
7951 XE  Staphorst
Telefoonnummer06 - 36 05 06 28
E-mailadresf.dewee@staphorst.nl
Politieke partijGemeentebelangen

L. Lubberink

L. Lubberink
contactgegevens en taken L. Lubberink
FunctieFractievoorzitter
AdresSparrenlaan 6
7955 AM  IJhorst
Telefoonnummer(0522) 44 25 46
E-mailadresl.lubberink@staphorst.nl
Politieke partijPartij van de Arbeid

Contact

T. (0522) 46 74 00 of bel: 140522
E. gemeente@staphorst.nl

Postbus 2
7950 AA Staphorst

Openingstijden

Gemeentehuis:
Binnenweg 26
7951 DE Staphorst

Gemeentewerf:
Gemeenteweg 36
7951 CN Staphorst